Bielizna

Laminaty na bieliznę ochronną

MAMY SWÓJ WKŁAD W NIEZWYKŁĄ BIELIZNĘ

Bielizna ochronna - chłonna zastępuje jednorazowe środki higieniczne. Jest coraz częściej stosowana jako bielizna menstruacyjna, na inkontynencję - nietrzymanie moczu, lub do pieluszek wielorazowych. Oferujemy specjalne, nawet kilkuwarstwowe laminaty powstałe z wykorzystaniem materiałów o właściwościach barierowych, chłonnych, paroprzepuszczalnych - w 100% ekologicznych. Doskonale wpisują się one w oczekiwania konstruktorów odzieży, producentów i co najważniejsze - użytkowników bielizny.

 

WYGODNIE, EKOLOGICZNIE, EKONOMICZNIE

Taka bielizna posiada specjalne warstwy: absorbujące, odprowadzające wilgoć, zapobiegające przeciekaniu i antybakteryjne. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Jest ekologiczna i w dłuższej perspektywie ekonomiczna. Jej ideą jest zastąpienie jednorazowych środków higienicznych, których zużywa się w ogromnych ilościach.

 

zalety BIELIZNY WIELOKROTNEGO UŻYTKU

 • jest ekologiczna, bezpieczna dla środowiska, produkowanych jest mniej śmieci
 • jest ekonomiczna, zastępuje kosztowne, jednorazowe środki higieniczne
 • zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji, w której się znajdujemy
 • może być doskonałym rozwiązaniem dla każdego w wielu sytuacjach - dla kobiet niepełnosprawnych, osób starszych, osób ceniących sobie komfort, aktywny tryb życia, estetykę, dla których ważne są wartości takie jak ochrona środowiska
   

co Państwu oferujemy?

1) laminaty na bieliznę na inkontynencję

Oficjalne statystyki podają, że aż 20% populacji cierpi na inkontynencję - częściej kobiety niż mężczyźni, bo jest to przypadłość nawet jednej na pięć kobiet po 40. roku życia. Osoby dotknięte intenkontynencją na co dzień doświadczają spadku jakości życia - blokującego jego naturalny rytm, uczucia zażenowania, izolacji, wykluczenia etc.

To właśnie z myślą o nich opracowaliśmy, włączając do naszej oferty, artykuły dedykowane producentom damskiej i męskiej bielizny na inkontynencję lekkiego i średniego stopnia. Są to nawet kilkuwarstwowe laminaty powstałe z wykorzystaniem materiałów o właściwościach barierowych, chłonnych, paroprzepuszczalnych i w 100% ekologicznych. Doskonale wpisują się one w oczekiwania konstruktorów odzieży, producentów - i najważniejsze - użytkowników bielizny.

Kontakt z handlowcem:
Jerzy Polesiuk,
+48 608 393 602
jpolesiuk@camela.pl
 

2) laminaty na bieliznę menstruacyjną

Obserwując świat i ciągle zmieniające się trendy - możemy zauważyć coraz częściej pojawiąjące się produkty, które spełniając swoją funkcję jednocześnie wspomagają ochronę środowiska, dbając o nasze wspólne dobro. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom opracowaliśmy artykuły dedykowane producentom bielizny damskiej.

Świetnym zastosowaniem są tutaj kilkuwarstwowe laminaty, które powstały z wykorzystaniem materiałów o świetnych właściwościach chłonnych, paroprzepuszczalnych oraz nieprzepuszczających cieczy. Laminaty te znalazły zastosowanie przy produkcji bielizny menstruacyjnej, dzięki czemu możemy zapewnić uczucie komfortu i bezpieczeństwa kobiecie każdego dnia. Stanowią one doskonałą, innowacyjną alternatywę dla jednorazowych środków higienicznych.

Kontakt z handlowcem:
Karolina Mlazga
+48 606 406 415
kmlazga@camela.pl
 

3) laminaty na PODKŁADY POD MATERACE

Wykorzystujemy tu membranę, która oddycha i nie przepuszcza płynów. Polecane jako dodatkowa ochrona przed zabrudzeniem czy zawilgoceniem łóżka. Proponowane przez naszą firmę wyroby  medyczne są tworzone z najwyższą starannością.
 • wyroby  jednorazowe z włókniny, kolor biały, szerokość do 160 cm
 • wyroby  wielokrotnego użytku z bawełny, bawełny z elastanem, poliestrowe, kolory na życzenie klienta. Szerokość do 160cm.

PRZEZNACZENIE :

 • dla osób z nietrzymaniem moczu (problem inkontynencji)
 • dla pacjentów obłożnie chorych,
 • dla większej higieny osób starszych
 • jako podkłady na łóżko dla dzieci
Kontakt z handlowcem:
Monika Żelazowska
+48 606 497 668
mzelazowska@camela.pl   
 

4) laminaty na bieliznę na PIELUSZKI WIELORAZOWE

Z konstrukcyjnego punktu widzenia pieluszki wielorazowe składają się z kilku elementów. Dla naszych Klientów proponujemy usługę laminowania warstwy zewnętrznej tzw. otulacza, w skład którego wchodzi dzianina poliestrowa oraz membrana poliuretanowa. Membranę oraz dzianinę sklejamy klejem, który jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla skóry dziecka. Dzięki zabiegowi laminowania uzyskuje się wodoszczelność przy jednoczesnym utrzymaniu właściwej oddychalności materiału.
 
Pieluszki wielorazowe to produkt skierowany do najmłodszych konsumentów, dlatego też bardzo ważne jest, żeby był wykonany z materiałów bezpiecznych dla skóry niemowlęcia. Zarówno dzianina poliestrowa, jak i membrana poliuretanowa posiadają certfikat Oeko-Tex Standard 100

Kontakt z handlowcem:
Roksolana Danylevych
+48 608 535 516
rdanylevych@camela.pl   
 

5) BIELIZNA BEZSZWOWA

Bezszwowa bielizna idealnie przylega do ciała i nadaje się pod obcisłe ubranie. Bawełniany  klin wewnątrz zapewnia funkcjonalność, chłonność oraz wygodę. Gwarantuje uczucie wysokiego komfortu noszenia ponieważ strefa intymna kobiet  jest w kontakcie z materiałem naturalnym - bawełną.

Proponowane przez naszą firmę wyroby przeznaczone są do bielizny bezszwowej celem lepszego komfortu użytkowania. Na bawełnę naniesiony został klej, co dodatkowo czyni bieliznę bardziej komfortową od klasycznej ponieważ nie ma konieczności łączenia szyciem bielizny z klinem bawełnianym. Wyrób 100% bawełniany, szerokość do 160cm, kolor na życzenie klienta.

PRZEZNACZENIE:
 • pod obcisły ubiór
 
Kontakt z handlowcem:
Monika Żelazowska
+48 606 497 668
mzelazowska@camela.pl   


 

design by : LEMONPIXEL.pl