O firmie

Certyfikaty jakości

ISO 9001:2009

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktów i usług firma CAMELA wprowadziła i utrzymuje Certyfikat ISO z serii 9001 o numerze 15 100 42604 wydany przez jednostkę certyfikującą TUV Thuringen a.V.

Certyfikat potwierdza, że System Zarządzania Jakością jest zgodny z norma PN-EN ISO 9001-2009 i stanowi zasadniczy element strategii jakościowej firmy CAMELA S.A. mającej na celu wytwarzania i dostarczanie swoich wyrobów w najwyższych standardach jakościowych.
 

EKOTEX (Öko - Tex)


Cetryfikat Öko - Tex mówi o ekologicznych cechach wyrobów. Wkłady odzieżowe z klejem termoplastycznym zostały zbadane na substancje szkodliwe według Öko-Tex Standard 100 przez Österreichisches Textil - Forschungsinstitut w Wiedniu. Wyniki oceny pokazały, że badane wyroby spełniają wymagania Humano-ekologiczne aktualnie obowiązującego standardu dla wyrobów w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Certyfikowane wyroby spełniają istniejące w Europie regulacje prawne w zakresie stosowania barwników azowych. Każdy klient może być spokojny, gdyż nasze wyroby są przyjazne dla skóry człowieka.
 
Certyfikat IW 00178 - Wkłady odzieżowe z klejem termoplasycznym i bez, w kolorze naturalnym lub kolorowo dziane, wykonane z włókien wiskozowych z dodatkiem włókien poliestrowych (udział PES do 50%).
 
Certyfikat IW 00150 - Włókniny odzieżowe z klejem termoplastycznym, w kolorze: czarnym, szarym i białym, wykonane z włókien 100%PES, 100%PA lub z ich mieszanek. 

 
Certyfikat IW 00063 - Wkłady odzieżowe i koszulowe tkane z klejem termoplastycznym lub bez, barwione, niebarwione i bielone wykonane z włókien celulozowych (100%CO, 100%Cy, COICV).

 
Certyfikat IW 00062 - Dodatki dla przemysłu odzieżowego (wkłady dziane z klejem termoplastycznym lub bez oraz dzianiny podszewkowe) barwione, niebarwione lub bielone wykonane z włókien 100%PES, 100%PA „ lub ich mieszanek.
design by : LEMONPIXEL.pl