Odzież

Laminaty odzieżowe

 
Laminaty odzieżowe oferowane przez naszą firmę mogą być stosowane w wielu elementach odzieży codziennej jak i ochronnej.

Produkowane przez nas laminaty mogą być wykorzystywane w konfekcji damskiej i męskiej (spodnie, spódnice, bluzki, kurtki itp.), w kostiumach kąpielowych, nakryciach głowy oraz w odzieży sportowej (kombinezony, ochraniacze, spodnie narciarskie, kaski, wszelkiego typu rękawice). W odzieży ochronnej laminaty można stosować jako kurtki, kamizelki, spodnie itp.

Przy produkcji laminatów w firmie Camela stosuje się trzy technologie:

  1. Laminacja za pomocą kleju termoplastycznego.
  2. Laminacja HOT – MELT.
  3. Laminacja płomieniowa z udziałem pianki poliuretanowej.

 

oferta

 

Dwu i trójlaminat

Składa się z dzianiny syntetycznej, która stanowi warstwę wierzchnią wyrobu, membrany paroprzepuszczalnej i dzianiny typu polar posiada specjalne wykończenie hydrofobowe na dzianinie syntetycznej. Dzięki temu nie dochodzi do zmoczenia warstwy wierzchniej, co znacznie podnosi efektywność "oddychania: laminatu laminat przeznaczony głównie na odzież sportową i outdorową.
 

Windstoper

Składa się z dwóch dzianin typu polar i membrany paroprzepuszczalnej doskonale nadaje się do odzieży sportowej, turystycznej i rekreacyjnej.
 

Dzianiny elastyczne + membrana

Pełnią w odzieży funkcję podszewki o wysokiej jakości wyroby te są przyjemne w dotyku, wyróżniają się dobrą elastycznością i miękkością często pełnią również ważną rolę jako składnik w konstrukcji laminatów typu Z-linner stanowią wewnętrzną, luźną, czyli niepodklejoną warstwę trójlaminatu.
 

Dzianina syntetyczna lub bawełniana + polar

Przeznaczone na suchą pogodę przy wzmożonym wysiłku.

 

SPECYFIKACJA

Przeznaczenie

tkanina poliestrowa, dzianina poliestrowa, dzianina poliestrowa z apreturą hydrofobową, dzianina typu polar, membrana poliestrowa/poliamidowa/teflonowa

Dostępna szerokość

145-155 cm

Masa powierzchniowa

od 75 do 330 g/m2

Konserwacja

odporne na czyszczenie chemiczne i pranie wodne do 30°C


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami handlowymi - KONTAKT


design by : LEMONPIXEL.pl