Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o naszej firmie podaj swój adres email  
 
Strona główna > Kontakt > drukuj
Kontakt

 
Fabryka Wkładów Odzieżowych
CAMELA S.A.

Cicha 5
58-300 Wałbrzych
+48 74 88 70 706
camela@camela.pl
Centrum Dystrybucji
CAMELA S.A.
w Rzgowie k.Łodzi

Tuszyńska 61 C
95-030 Rzgów k. Łodzi
+48 42 236 67 76
+48 42 226 60 19

Zakład Produkcyjny
CAMELA S.A.
w Mieroszowie

Wojska Polskiego 2
58-350 Mieroszów
+48 74 88 01 341

Sąd Rejonowy Wrocław Fabryczna,  IX Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy 7 150 000 zł
NIP 886 10 03 613
REGON 890276106
KRS: 0000080488














 DZIAŁ SPRZEDAŻY
Dyrektor ds. Sprzedaży      
Adam Ciesielski

+48 74 88 70 720
+48 602 688 201
aciesielski@camela.pl
Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży
Katarzyna Gaździńska

+48 74 88 70 722
+48 604 261 030
kgazdzinska@camela.pl

 WKŁADY ODZIEŻOWE, PODSZEWKI I DODATKI DO ODZIEŻY
Henryk Będziński

+48 74 88 70 724
+48 604 261 990
hbedzinski@camela.pl
Danuta Toboła

+48 74 88 70 730
+48 604 262 990
dtobola@camela.pl
Yvette Pietras

+48 74 88 70 739
+48 604 261 310
ypietras@camela.pl
warmińsko - mazurskie
podlaskie, mazowieckie, pomorskie
śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie
dolnośląskie, kujawsko - pomorskie, wielkopolskie, opolskie, zachodnio - pomorskie, lubuskie

OBUWIE, KOSZULE, BIELIZNA I LAMINATY MEDYCZNE
Jerzy Polesiuk

+48 74 88 70 729
+48 608 393 602
jpolesiuk@camela.pl

Artur Czernik

+48 74 88 70 737
+48 606 497 668
aczernik@camela.pl
Maciej Nowak

+48 696 079 763
mnowak@camela.pl
Radomir Kociumbas

+48 74 88 70 727
+48 694 491 437
rkociumbas@camela.pl

wkłady koszulowe, międzypodszewki, materiały formujące i laminaty dla obuwia
międzypodszewki, materiały formujące do obuwia, wkłady obuwiowe i laminaty dla obuwia; laminaty (pianki), markizety i dzianiny bawełniane dla bielizny, produkty dla Automotive
materiały pod powlekanie, międzypodszewki, materiały formujące i laminaty do obuwia laminaty medyczne, materiały formujące i laminaty do obuwia, wkłady koszulowe

TEKSTYLIA TECHNICZNE I MATERIAŁY POD DRUK
Agnieszka Czaja

+48 604 496 293
aczaja@camela.pl
Beata Sokołowska

+48 608 535 527
bsokolowska@camela.pl
Bogdan Weiner

+48 692 406 993
bweiner@camela.pl
materiały pod druk, tkaniny i dzianiny techniczne materiały pod powlekanie, tkaniny i dzianiny techniczne, laminaty materiały pod druk, laminaty, produkty dla Automotive

 EKSPORT  
Robert Kwiatkowski

+48 74 88 70 735
+48 694 451 932
rkwiatkowski@camela.pl
 Violetta Fara

+48 74 88 70 723
+48 694 491 436
vfara@camela.pl

Anna Iwanicka


+48 74 88 70 736
aiwanicka@camela.pl

 CENTRUM DYSTRYBUCJI CAMELA S.A. W RZGOWIE k. ŁODZI
Paweł Marcula
 
                                
+48 509 108 600
pmarcula@camela.pl
Beata Przybysz

+48 42 23 66 776 /+48 509 819 850
bprzybysz@camela.pl


 DORADZTWO TECHNICZNE I JAKOŚCIOWE
  MARKETING
Agnieszka Kacperska

+48 74 88 70 732
+48 606 105 689
akacperska@camela.pl
Roskolana Danylevych

+48 74 88 70 722

rdanylevych@camela.pl
Marek Mastej

+48 74 88 70 722

mmastej@camela.pl